Üyelik Üyelik Üyelik
Fiyat Teklifi Al
Kadirli Nakliyat
Gold Üye Web Sitesi
Diji Rehber İcon
0328 813 75 55
Diji Rehber İcon
Kadir Kadirli
Diji Rehber İcon
kadirliosmaniye@gmail.com
Diji Rehber İcon
Osmaniye Merkez Musa Şahin Bulv. Kemal Satır Cad. No:4 / Osmaniye
Şehirler Arası Nakliyat
Kadirli Nakliyat
Firma Adı
Kadirli Nakliyat
Firma Adresi
Osmaniye Merkez Musa Şahin Bulv. Kemal Satır Cad. No:4
Telefon
0328 813 75 55
GSM
0328 813 75 55
Mail
kadirliosmaniye@gmail.com
Yetkili
Kadir Kadirli
Yetkili Pozisyon
Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür
Kuruluş Tarihi
1982
İşletme Türü
Şahıs Firması
Çalışan Sayısı
51 - 100 Kişi
Firma Hakkında
Osmaniye Kadirli Evden Eve yüksek güvenlik önlemleriyle donatılmalı ve her parça eşya özenle korunmalıdır. Çünkü en ufak bir dikkatsizlik bir eşyanın büyük zararlarına, kırılmasına veya bozulmasına neden olabilir.
Dikkatli analiz edilmeyen ve bir taşıma planı oluşturulmayan nakliyeler sağlıksız bir biçimde oluşur ve büyük zararlara yol açabilir.
Kadirli Nakliyat’ta bu analizlerin yapılmasını sağlayan uzman bir ekip tarafından oluşturulmuş ekspertizler bulunmaktadır, bu ekspertizler siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Ekspertizlerin görevi sizlere ziyaretlerde bulunduğu anda eşyaları inceleyip taşınma işleminin nasıl gerçekleşeceği, hangi aracın bu nakliye için uygun olduğu, eşya durumlarına göre hangi taşıma sisteminin uygun olduğu, kaç kişilik bir ekiple bu taşınmanın gerçekleştirileceği hatta kullanılacak paketlemenin cinsine varana kadar tüm detayları içermektedir. Bu detayların üzerinde yoğunlaşan uzman ekip bir taşınma planı oluşturarak en özenli ve zararsız taşımanın oluşumunu sağlamaktadır
Yorum Yaz

Şehirler Arası Nakliyat İstatistik
Türkiye'nin en büyük rehber sitesine hoş geldiniz. Sitemiz'de şuan'da 2 online ziyaretçi, 434 üye, 873 sektör ve toplam 206 firma bulunmaktadır. Sitemizi bugün 91 dün 580 toplam 568738 kişi ziyaret etmiştir.
Sosyal Medya'da Biz
Tüm görsel materyallerin hakkı sehirlerarasinakliyat.com a saklıdır. İzinsiz kullanılamaz ve çoğaltılamaz.