Üyelik Üyelik Üyelik
Fiyat Teklifi Al
Kervan Evden Eve Nakliyat
Gold Üye Web Sitesi
Diji Rehber İcon
444 6 136
Diji Rehber İcon
ismail kervancıoğlu
Diji Rehber İcon
info@kervannakliyat.com.tr
Diji Rehber İcon
atalar mah halitpaşa cad no 75/1 / İstanbul
FİRMA FOTOĞRAFLARI
Şehirler Arası Nakliyat
Kervan Evden Eve Nakliyat
Firma Adı
Kervan Evden Eve Nakliyat
Firma Adresi
atalar mah halitpaşa cad no 75/1
Telefon
444 6 136
GSM
0532 665 70 36
Mail
info@kervannakliyat.com.tr
Yetkili
ismail kervancıoğlu
Yetkili Pozisyon
Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür
Kuruluş Tarihi
13,02,1983
İşletme Türü
Limited Şirketi
Çalışan Sayısı
11 - 50 Kişi
Firma Hakkında

Kervan Nakliyat Hakkında

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

İçinizin her zaman huzur dolu olacağı bir nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Kervan Nakliyat Türkiye'nin öncü nakliyat firmalarından olup 1981 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu yılda sadece 1 araç ile nakliyat işine başlayan firmamız 2015 yılında araç filosunu 15 araca kadar çıkartmıştır.

Kervan Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye'nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizdeki sebepler olmuştur.

Eşyalarınızın daha güvenli taşınması açısından ücretsiz olan ekspertizin ardından gerekli görüldüğü takdirde ambalajlama ve paketleme hizmetleri de vermekteyiz.

Tüm taşımacılık hizmetlerimizde, eşyalarınız her zaman sigortalanır ve güvenceye alınır.

Diğer tüm hizmetlerimizin detaylı bilgileri için sayfamızın hizmetler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

35 yıldır taşımacılığını yaptığımız ortalama 10.000 müşterimizin her birine ayrı ayrı özen göstererek sorunsuz taşıdık. Müşterilerimizin detaylı listesi ve bizlere sundukları değerli görüşlerini okumak için referanslar bölümüne bakabilirsiniz.

Kervan Nakliyat olarak taşımacılığa verdiğimiz önemi teknolojiye de veriyoruz. Hızlı geri dönüş için sizlere sosyal medya üzerinden de sürekli olarak destek vermekteyiz.

Bizlere hem sosyal medya hesaplarımız üzerinden hem iletişim bölümünden iletişim formumuzu doldurarak hem de Türkiye'nin her yerinden 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Şehirler Arası Nakliyat İstatistik
Türkiye'nin en büyük rehber sitesine hoş geldiniz. Sitemiz'de şuan'da 2 online ziyaretçi, 434 üye, 873 sektör ve toplam 206 firma bulunmaktadır. Sitemizi bugün 17 dün 580 toplam 568664 kişi ziyaret etmiştir.
Sosyal Medya'da Biz
Tüm görsel materyallerin hakkı sehirlerarasinakliyat.com a saklıdır. İzinsiz kullanılamaz ve çoğaltılamaz.